Hakkımızda


Te-Ha Grup bünyesinde 1983 yılında kurulan Te-Ha Kozmetik, dünyanın önde gelen markalarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kozmetik, güzellik ve eczane ürünleriyle saygın bir yer edinen Te-Ha Kozmetik, tecrübeli yönetim kadrosu ve eğitimli uzman kadrosu ile ülke genelinde birçok seçkin kozmetik mağaza ve eczanede, distribütörü olduğu prestijli markaları ile yer almaktadır.

Te-Ha Kozmetik; Burberry, Givenchy, Mont Blanc, Balmain, Lanvin, Karl Lagerfeld, Lolita Lempicka, Talika, Van Cleef&Arpels, FILORGA, Boucheron, Tiziana Terenzi, Olfactive Studio, The Different Company, Micallef, 37 Actives, Xerjoff, Linari, Alexander J., V Canto, Evody, Ciate, Atelier des Ors, Rene Furterer, Herbatint gibi dünyaca ünlü prestijli markaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Te-Ha Kozmetik’in öncelikli amacı; dünyanın önde gelen kozmetik markalarını araştırmaya devam ederken, insan sağlığını birinci planda tutan sağlıklı güzellik ürünlerini ve eczane ürünlerini müşterilerinin kullanımına sunmaktır.

Te-Ha Kozmetik, her alanda kaliteyi ilke edinmiş hedefleri doğrultusunda, sahip olmak istediğiniz ve ihtiyacınız olan ürünleri ülke geneline yayılan bayileri aracılığıyla müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.

2003 yılından bu yana Enoant’ ın ithalatı ve dağıtımı Grup şirketlerimizden olan Te-Ha Danışmanlık Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (eski ünvanı Te-Ha Reklam Promosyon İletişim Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi) tarafından yapılmıştır. 2016 yılından itibaren Enoant üretimi Türkiye’deki üretim tesislerimizde yapılmakta ve eczaneler aracılığıyla sizlere sunulmaktadır.